İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ

İnşaat Taahhüt İşleri

Ülkemizin ve şehrimizin inşaat sektöründe faaliyet gösteren müteahhitlik firmaları arasında olan şirketimiz, özellikle büyük kapasiteli iş ve alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, büro binaları, otel, prestij yapılarının müteahhidi olarak ayrı bir yere sahiptir. Şirketimiz, bu işlevi en güvenilir şekilde yerine getirmek amacıyla malzeme tedariki ve hizmetindeki kaliteyle yapımın her alanı ve aşamasında görev alıyor. Alanının en genç ve en büyük makine ve araç parkına sahip Şirketimiz; müşteri memnuniyetini sürekli kılmaya önem vererek iş teslimini daima zamanında yapan, zor ve karmaşık projelerde daima çözüm ortağı olarak yer almıştır.

Şirketimiz İnşaat Taahhüt İşleri Bölümümüz topluma, çevreye ve çalışanlarına karşı her zaman sorumluluk içinde olmuştur. Bugüne kadar yaptığı ve çözüm ortağı olduğu projelerde olduğu gibi bugünden sonra da sürekli gelişimini sürdürerek, daha prestijli yapılar yapmaya ve ülkesine hizmet etmeye devam edecektir.

AKÇA HAZIR BETON SAN.VE TİC.A.Ş.   Hacıkaplanlar Mah. 740 Sok. No: 2 20150 DENİZLİ / TÜRKİYE   Tel: +90 (258) 242 71 90   Faks: +90 (258) 242 71 97  -  Copyright © 2013