MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ

Geleneklerinden aldığı gücü çağdaş üretim, süreç bazlı yönetim ve risk temelli düşünmenin yönetim teknikleri ile birleştirerek, yürürlükteki kanuni ve düzenleyici gereklilikleri karşılayan, müşteri memnuniyetini artırırken, üretim ve hizmetin çevresel olumsuz etkilerini azaltarak, kirliliğin önlenmesini, çevrenin korunmasını ilke edinerek, İş Sağlığı ve Güvenliğini ön planda tutup, yetişmiş lider insan kaynağı ile performansı yüksek, uygun proseslerin ve ilgili tarafların desteğini ilke edinen bir grup olmaktır.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz ve yakın komşularında, bulunduğu her sektörde liderliğe aday olan, tüm iş ortaklarıyla iyi ilişkiler içinde değer yaratan, bulunduğu her sektörde ülkenin ilk beş firmasından birine sahip olan grup olmaktır.

Bu vizyonun gerçekleşmesi için Akça Hazır Beton San. ve Tic. A.Ş. yıllık dönemlerde ara hedefler belirleyecek ve bu hedeflerin sonuçlarını gözden geçirecektir.

DEĞERLERİMİZ
AKÇA HAZIR BETON SAN.VE TİC.A.Ş.   Hacıkaplanlar Mah. 740 Sok. No: 2 20150 DENİZLİ / TÜRKİYE   Tel: +90 (258) 242 71 90   Faks: +90 (258) 242 71 97  -  Copyright © 2013